Jdi na obsah Jdi na menu
 


xmíchu anebo k pláči ? :-)))

.. dennodenně se setkáváme s neskutečnou inteligencí okolo nás ... ( nebo idiociíííí ? ) ... prostě mi to nedá, abych si občas nerýpnul, přece se nesmíříme s idiocií a blbostí ... :-))))

1) zamyšlení prvé

...  tramvajová zastávka: Nad Trójou směr z centra, teda do kopce, teda směr Kobylisy.... nedávno zrestaurovaný úsek, teda jeho světelná signalizace, udělali krásnej novej sloupek, na něj připevnili, jak my říkáme čočky, ale když zastavíte podle předpisů, tak na tu signalizaci prostě nevidíte, pokud si nechcete omlátit čelo o čelní sklo :-)))) protože čočky jsou trošku moóóóóóóc nahoře :-) .. možná už uvažujou dopředu, až budou v rámci rozšíření místa pro cestující řidiči sedět na střeše :-)))) ... možná by to už bylo, ale zatím se vývojovému centru nepodařilo homologovat helmu, jenž by české řidiče bezpečně chránila před šestisty ampéry stejnosměrného proudu :-)))) ... možná se tento problém ale brzké době vyřeší větším náborem ukrajinských řidičů, jenž sice neumí ani slovo česky a nikdo se s něma nedomluví, ale zato prý mají zvýšenou odolnost vůči proudu díky ozáření z černobylské elektrárny a dokonce nebudou potřebovat ani gumové trenýrky, které by čeští řidiči při řízení tramvajivé soupravy ze střechy potřebovali, aby se jim při případném elektrickém výboji neuškvařily genitálie  ..... :-))))

 

2) zamyšlení druhé

... určitě se vám někdy stalo, že ikdyž máte třeba roční kupón a teoreticky nedávno zřízenou službu SMS jízdenky nepotřebujete, teda teoreticky, ale někdy třeba můžete nechat doklady doma, nebo máte sebou nějakou návštěvu, v trafikách jízdenky už skoro nemaj, protože je to pro provozovatele trafik krajně nevýhodné, takže se jim ani nedivme, automat na jízdenky nikde a nebo není funkční a vy patříte k lidem, co si chou jízdenku koupit .... takže vidíte přijíždět tramvaj, dveře se otevřou, vy vletíte do tramvaje a jako uvědomělý občan chcete zaplatit ....

.... a tady nastane problém a dost velký, na každých dveřích jsou dokonce dvě nálepky, jenže .... jenže když nastupujete, jsou dveře otevřené, teda složené takže na ně nevidíte a když nastoupíte, tak se dveře zavřou a  je tady zase problém, samolepky jsou čitelné zvenčí :-) ..... jediná možnost si toto číslo přečíst je tedy za jízdy tramvaje :-))))) ALE ZVENKU VOZU!!!!!!!!!!!!!! takže si zase vystupte, počkejte až se dveře zavřou, a když to nestačíte opsat ještě než se tramvaj rozjede, utíkejte vedle tramvaje a info, jak si jízdenku koupit si za běhu podél tramvaje prostě opište ... když to máte, vraťte se do původní zastávky, nebo běžte vedle tramvaje do daší zastávky ... někdy to není ani problém, protože tramvaje 14T s pevnými podvozky už pražský tramvajový svršek natolik poškodily, že bežet vedle tramvaje může být vycházkovou záležitostí :-))))) třeba nakonec zjistíte, že jste si udělali krásnou prohlídku historické stověžaté Prahy a ještě tam budete možná ještě oněco dříve .... :-)))) nakonec tedy zjistíte, že tu jízdenku vlastně nepotřebujete a ještě něco uděláte pro své zdraví :-))))) ... ale teďka už zase nachvíli vážně, prostě si musíte položit otázku: ..... kterej kretén tohle vymyslel ?????!!!!!!! :-))))))

.... možná můžete oponovat, že normální člověk to už má dávno v telefonu, jenže normální člověk si jízdenku dávno koupil a má třeba měsíčník, protože tyhle sms jízdenky jsou drahší než ty koupené a automatu a neskutečně drahé a nevýhodné oproti měsícní či jiné předplatné jízdence, čtvrtletní či roční ani nemluvě ... takže rozumnej člověk sms jízdenku potřebuje opravdu jen v mimořádných případech a v takové nějaké tísni či nouzi ... mno, ale to je ten problém ...... kdo ty nálepky nalepil tak inteligentně ? :-)))))

 

 

Obrazek

Upravte jas a kontrast svého monitoru tak,aby byly zřetelné všechny části stupnice.
Set contrast and brightness of your monitor so that you can see all parts of scale.
Všechna práva vyhrazena. / All rights reserved.
Je zakázáno použít cokoli z obsahu této stránky bez svolení autora !!!
Using of this site's content is prohibited without autor's permission!!!

copyright © 2009 NoggerFM

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mohlo by se líbit

(Věra, 17. 3. 2013 18:26)

Děcka, pozorte. Mám pro Vás tip, je to unikátní finta, jak snadno vydělat peníze - ideální na jaro, když je večer hodinka času... Vydělávám si takto bez práce už nějaký čas a je to perfektní... Stamiliony tím nevydělám, ale i tak, dokud můžu, tak to dojím, co to jde.. Je to z návodu www.CervenaCerna.cz

Re: Mohlo by se líbit

(pepa, 12. 6. 2013 22:34)

Tak to je pěknej podvod